Всі вже чули що сьогодні “врiзaв” Зеленський, тепер скажу я: “Це дуже дорого обійшлося Україні. Епоха шоуменів закінчилася”

Новини

Боротьба за Крим почалася з світової підтримки України, з санкцій та обмежень проти Росії, а не з приходом до влади Володимира Зеленського.

Про це під час брифінгу заявив лідер партії Європейська Солідарність”, п’ятий президент Петро Порошенко.

“Наголошую війна – це наше повідомлення, пану Зеленському. Війна не закінчилася, як ви обіцяли. І не закінчиться, бо її не закінчує Путін. Те, що ви побачили в його очах мир – вас обдурив хтось. І Україна заплатила більш як трьомастами поранених, і більш як п’ятдесяти вбитих, загиблих наших воїнів на Донбасі на бойових втратах під час вашого перемир’я. Кожен тиждень майже Україна втрачає героя”, – наголосив Петро Порошенко.

Він наголосив, що він розпочав боротьбу проти окупації Криму приїхавши на півострів, а світова спільнота почала боротьбу з запровадженням санкцій.

“А сьогодні вони вже розписалися в тому, що в них нічого не виходить.Що виявляється, вони з Росією нічого не можуть зробити, а як критикували. Сьогодні вони вже у примарній уяві зробили заяву, що боротьба за Крим почалася з його приходом, я думаю, що в нього “приход” має іншу природу, а боротьба за Крим розпочалася з  мого приїзду 27-28 лютого в Крим. Тоді коли вони стояли на Червоній площі, і боротьба за Крим розпочалася з впровадженням санкцій, з резолюції ООН, з консолідації всесвітньої коаліції на підтримку Україн”, – підкреслив п’ятий президент.

Петро Порошенко заявив, що “епоха шоуменів” дійшла кінця і Україна дорого за неї заплатила.

“Це просто ще раз свідчить про те, що ми маємо справу з зеленими невігласами і дилетантами, які за два роки, майже, або навіть не майже, так нічому ві не навчилися. Зараз  ми можемо наголосити. Це є тотальне українське відчуття – “епоха шоуменів” закінчилася. І дуже дорого обійшлася Україні”, – підкреслив Порошенко.

“Епоха людей, які проголосили своєю стратегією “какая разніца” Україною не була сприйнята. Епоха тих, хто збирався замість того, щоб укріплювати власні збройні сили ставати на коліна і повзти до Путіна, щоб побачити в його очах мир – більше нікого не обдурить. І вона дуже дорого обійшлася Україні”, – зауважив лідер “Європейської Солідарності”.

Нагадаємо, 28 січня президент Володимир Зеленський заявив, що до його приходу до влади ніхто не думав про повернення окупованого Росією Криму.

“Ми не здамо наших територій. Ця страшна помилка відбулася не за нас, але нам її виправляти. Це дуже неправильно, що ніхто не думав про повернення Криму з 2014 року і до мого приходу до влади”, – заявив він.

На нараді зокрема обговорювали запуск Кримської платформи, який запланований на 23 серпня 2021-го. Зеленський зазначив, що досі не було створено міжнародного майданчика щодо повернення Криму.

Натомість дипломат та експредставник України при Європейському Союзі  Костянтин Єлісєєв заявив, що Зеленський за ці два роки нічого не зробив для деокупації Криму

Прямий

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий