Connect with us

Новини

“Ви робите найбільшу помилку”: Російський офіцер закликав військових РФ переходити воювати на бік України (відео)

Командир одного з підрозділів легіону “Свобода Росії”, що воює на боці Збройних сил України, звернувся до російських військовослужбовців з закликом переходити зі зброєю в руках на бік України. Відеозвернення з’явилось на сторінці Головного управління розвідки України, передають Патріоти України.

“24 лютого я і моя рота зайшли на територію незалежної України, виконуючи злочинний наказ диктатора Путіна. Я зрозумів, що ми зайшли сюди очевидно не з благими намірами, нас тут ніхто не чекав із квітами, а навпаки – нас відганяли і називали фашистами. Товариші військові, виконуючи злочинний наказ Путіна, ви здійснюєте найбільшу помилку. 27 лютого за допомогою співробітників СБУ я і моя рота перейшли на бік України з метою справді захистити народ від фашистів. У вас іще є можливість припинити безчинства”, – заявив російський військовий.

Росіянам дозволили створити окремий підрозділ “Свобода Росії”. “Ми вже виконуємо завдання разом з нашими братами-білорусами та українцями. Брати, я закликаю вас прокинутися: вступайте у наші лави, приєднуйтеся до легіону “Свобода Росії”.

Прокоментуйте:
Advertisement