Connect with us

Новини

“Ви ж винні Радянському Союзу!”: Івар Калниньш красномовно відповів росіянам на критику через антивоєнну позицію

Зірка радянського кіно латвійського походження Івар Калниньш, який виступив проти війни в Україні, зізнався, що після таких висловлювань йому почали дорікати, передають Патріоти України.Зокрема, росіяни невдоволені проукраїнською позицією артиста. Вони усіляко намагаються йому дорікнути, шо він знімався у радянському та російському кіно, тож нібито має бути вдячний Росії. Тим часом Калниньш красномовно відповів, що нікому і нічим не зобов’язаний. За його словами, великих гонорарів, про які так голосно кричать хейтери, у СРСР він не отримував.

“Мені кажуть: “Ви ж винні Радянському Союзу, Росії, уряду радянському за все”. Я кажу: “Це ви мені винні, ви не доплатили! Хто кому винен ще!”. Я теж гордий, а то, подумаєш, я Держкіно повинен щось ще. Вони мільйони заробляли, а нам відкинули смішні (гонорари – прим. ред.). Ми на це йшли, тому що ми – люди творчі, ми можемо працювати і безкоштовно, але безкоштовно для сліпих, а не для шахраїв”, – прокоментував актор у інтерв’ю росЗПМ.

Івар Калниньш також розповів, що в його рідній Латвії підтримують Україну та виступають проти війни. За словами актора, владі Росії теж варто було б відмовитися від мрій відродити СРСР, а натомість зайнятися своєю країною.

“Ну не дали комуністи щастя всім народам, треба заспокоїтись. Давайте робити по-іншому. Якщо так хочеться імперію, так зробіть цю імперію на своїй території, освоюйте Сибір”, – зазначив знаменитість.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement