Connect with us

Новини

“Вибачте, що не про святе”: Анатоліч показав жорсткі кадри війни і розповів, чому не святкує Великдень

Published

on

Відомий телеведучий Анатолій Анатоліч поділився жорстокими кадрами війни в Україні та розповів, чому не хоче святкувати Великдень.

Відомий український телеведучий, блогер та інтерв’юер Анатолій Анатоліч, який з початку війни залишається в Україні, незважаючи на законне право виїхати, оскільки він батько трьох дітей, часто радує свою аудиторію яскравими публікаціями на своїй сторінці в Instagram. Так, цього разу шоумен опублікував жорстокі кадри війни в Україні та чесно розповів, чому не хоче святкувати Великдень.

Анатолій Анатоліч

На нових фотографіях можна побачити наслідки нещодавніх ударів російських окупантів українськими містами і те, як рятувальники діставали людей з-під завалів. За словами Анатоліча, після таких кадрів йому не хочеться під час війни святкувати свято Великодня

“Я не хочу ніякої пасхи. Бо я уявляю як “вони” завтра всі будуть стояти в церквах в ростові і пітербургу і святити свої довбані яйця. Я не хочу щоб в мене з ними було щось спільне. Я хочу щоб вони зникли з лиця землі разом зі своїм кірілом. Я не хочу вже й вірити ні в що, окрім ЗСУ. Вибачте, що не про святе. Перше фото Анатолія Степанова”, – емоційно написав Анатоліч.

Прокоментуйте:
Advertisement