“Вибрався з братської могили”: чоловік після розстрілу 40 кілометрів йшов пішки до рідного дому

Чоловікові і його братам зав’язали очі, кинули у військову машину і відвезли.

Житель Чернігівської області Микола Куліченко розповів, що на початку окупації в їх будинок прийшли російські загарбники. Після обшуків окупанти знайшли вдома форму ЗСУ молодшого брата та медалі дідуся. Про це повідомляти “Суспільне”, представивши Спеціальний репортаж та інтерв’ю з постраждалим чоловіком. info.politeka.net

Після цього чоловікові і його братам зав’язали очі, кинули у військову машину і відвезли. Їх привезли на територію пилорами в селі Вишневе. Там братів жорстоко катували. А ще через три дні окупанти вирішили всіх їх розстріляти.


“Я тут, поруч старший брат, а трохи далі, менший. І його першого застрелили. Вкинули в яму, а потім Діму застрелили, але не вкидали в яму. А потім, як у мене вистрілили, мене ще й ногою штовхнули. Я впав на верх старшого”, – розповів чоловік

Двоє братів Миколи померли, а йому все ж вдалося врятуватися і вибратися з могили. Куля пройшла навиліт. Незважаючи на зв’язані ноги і руки, він вибрався з могили. Дійшов до найближчого села і навіть минув Російський блокпост.

Там йому надала допомогу жінка, до якої Микола періодично навідується і дякує за порятунок. У своє село Микола Куліченко пройшов пішки – 40 кілометрів. Лікарі його обстежили вже після деокупації.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN