Вибухи поблизу Джанкоя зламали плани окупантів щодо постачання краденої електрики з ЗАЕС у Крим, – Подоляк

Чергова “бавовна”, яка цього разу “розквітла” біля Джанкоя, знищила багато військової техніки РФ і завдала серйозного удару по залізничній логістиці росіян. Але крім цього, вибухи в Криму 16 серпня зламали плани окупантів із крадіжки електроенергії з української ЗАЕС.

Про це повідомив радник голови ОП Михайло Подоляк в інтерв’ю  24 каналу. Він пояснив, що у Джанкої є центральна трансформаторна станція, через яку, за задумом окупантів, крадена на ЗАЕС енергія мала йти у Крим. war.obozrevatel.com

“Сьогодні Джанкойська трансформаторна станція не працює, і це дуже хороший результат, який свідчить про те, що крадії зазнають дуже суттєвих втрат”,– сказав Подоляк.

Попри те, що  плани загарбників зруйновано, навряд чи вони дадуть спокій Запорізькій АЕС, вважає радник голови ОП. На його думку, окупанти можуть продовжувати здійснювати провокації та обстрілювати станцію просто для того, щоб зруйнувати.

Відео дня:

“Вони хочуть покинути нашу країну, а вони обов’язково це зроблять, завдавши нам максимального збитку, зокрема й у Запоріжжі. Вони робитимуть все, щоб ми мали певні проблеми пізніше, коли вони вже зникнуть із території України”, – підсумував Подоляк.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Вибухи поблизу Джанкоя зламали плани окупантів щодо постачання краденої електрики з ЗАЕС у Крим, – Подоляк