Connect with us

Новини

“Вєрка Сердючка” в моєму плейлисті теж грала”: Українка дивно виправдалася за пісню “Руки вверх” у центрі Одеси

Українка дивно виправдалася за свою любов до творчості групи “Руки вверх”: 10 травня разом з подругами вона здивувала Одесу гучними танцями під пісні російських артистів, що лунали у її закладі, нагадують Патріоти України.

Тоді дівчину не збентежив той факт, що напередодні 9 травня місто в черговий раз зазнало ракетного удару армії РФ. Однак звуки “російської творчості” не сподобалися перехожим. Зауваження зробила групи хлопців, стався скандал.

Через кілька днів українка записала ролик-вибачення, в якому зізналася, що не знала, кого можна слухати, а кого ні. У відео вона говорить українською мовою. “Відразу хочу сказати, що я ніколи не підтримувала російську агресію, ніколи не займалася російською пропагандою та завжди була “за” Україну”, – сказала вона.

Проте вже через кілька фраз українка відзначилася “безглуздим виправданням”. “Наш заклад було закрито і включали ми свою музику. Я ввела в YouTube плейлист веселих пісень до дня народження й там вмикалися пісні Вєрки Сердючки. Поки відпочивали мої знайомі, я займалася своїми справами, далі пішли пісні “Руки вверх”, які ви чули на відео, “18 мені вже” лунала”, – розповіла одеситка.

Advertisement

Вона уточнила, що всупереч повідомленням ЗМІ, їй ніхто не зробив зауваження, інакше б компанія відразу б вимкнула музику: “Але хлопці просто проходили повз та знімали, я не звернула увагу на те, що грає і хто грає. Я не знала, що група “Руки вверх” займається підтримкою Путіна”, – вказала вона.

Прокоментуйте:
Advertisement