Connect with us

Новини

Винайняти квартиру в Києві: як змінилися ціни за час війни

Через розв’язану Росією війну ціни на оренду квартир у Києві, Одесі та інших великих містах України впали на 30-40%. Водночас у західних областях країни ціни також почали знижуватися.

Про це Українським Новинам розповів президент Асоціації спеціалістів з нерухомості (рієлторів) України Юрій Піта. Він зазначив: зросли свого часу орендні ціни на заході України через вимушених переселенців. Причому були вони, за його словами, у 2+ рази вищі за звичайні. news.obozrevatel.com

“Переселенці повертаються, дефіциту як такого немає, панічних настроїв немає. Тому ціни поступово повертаються, тобто знижуються”, – зазначив він.

Про те, що оренда квартир у Києві подешевшала, розповідають і аналітики НВ. За їхніми словами, попри те, що в столиці вже зникли найдешевші пропозиції – наприклад, квартири в новобудовах на Осокорках за 6-7 тис. грн на місяць, які до війни здавалися за 12-13 тис. грн на місяць без “комуналки”, – більшість орендодавців готові знизити ціни на 20-30%”. Утім, наголошують вони, знижку готові надавати лише на 2-3 місяці.

Advertisement

Водночас зауважується: Шукають у Києві зараз найчастіше 2-3 кімнатні квартири, за які готові платити 8-10 тис. грн. “Переселенці та жителі Київської області, які втратили житло, винаймають великі квартири та переїжджають у них сім’ями. При цьому головне для них – ціна”, – пояснили аналітики.

Прокоментуйте:
Advertisement