Вирував вогонь, люди кричали: У мережу потрапило відео перших хвилин після падіння гвинтокрила з керівництвом МВС у Броварах

Уранці 18 січня у місті Бровари на Київщині сталася авіакатастрофа: вертоліт з керівництвом МВС на борту впав поміж житловою висоткою та дитячим садочком, передають Патріоти України.

Унаслідок катастрофи загинули міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, його перший заступник Євген Єнін та держсекретар Юрій Лубкович, загалом на місці падіння вертольоту виявлено 14 загиблих осіб, з них 1 дитина та 9 осіб, які перебували на борту.

У мережі з’явилося відео перших хвилин після авіакатастрофи. На місці падіння гелікоптера вирує вогонь, чути жіночі крики та чоловічі ридання.

На опублікованих кадрах видно дуже пошкоджену будівлю дитячого садочка. Позаду неї вирує масштабна пожежа. На місці трагедії зібралося чимало людей. За кадром чути гучні крики, чоловічі ридання та жіночий плач. Наразі у Нацполіції просять звернутися до правоохоронних органів усіх свідків польоту гелікоптера перед падінням.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN