Вже навіть найвідомішим артистам Росії дійшло, чого варта їхня влада.

Новини

Свою підтримку опозиціонеру Олексію Навальному висловила легендарна співачка Алла Пугачова.

Пугачова особисто не бере участі в протестному русі, але підтримку висловила в дуже красномовною формі.  Пугачова зі свого офіційного аккаунта в Instagram “alla_orfey” підписалася на аккаунт Олексія Навального

Image

 

Зрозуміло, свій аккаунт Пугачова веде не тільки особисто, здебільшого це робить її менеджмент.  Але підписка на аккаунт Навального напевно не самодіяльність з боку менеджменту, а виконання вказівки самої Пугачової, або вона просто зробила це особисто.

 

Image

Алла Пугачова з самого початку своєї творчої діяльності позиціонувала себе як позасистемний артист.  Відносини співачки і з радянської, і з російською владою завжди були складними.

Наприклад, вона за часів СРСР не виконувала так званий “патріотичний репертуар”, що не була членом КПРС.  Люди, які добре знали Пугачову, говорили, що нерідко лише зоряний статус і народна любов рятували артистку від гніву можновладців після її чергового різкого висловлювання.

Потрапляв під роздачу і Путін.  У 2015 році артистка заявила: “Я Брежнєва пережила, Андропова пережила, Черненко пережила, Горбачова пережила, Єльцина пережила … Переживу і цього з пітерської підворіття”.

Кажуть, Путін був страшно злий і до цього дня не може пробачити артистці це висловлювання, а підтримавши Навального, Пугачова ще більше зміцнила свій позасистемний статус.

За матеріалами dialog.ua

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN