Вже у цьому місяці: Зеленського запросять на саміт НАТО

Президент України Володимир Зеленський буде брати участь в саміті Організації Північноатлантичного договору (НАТО) в Мадриді. Про це заявив заступник генерального секретаря НАТО Мірча Джоане, повідомляють Патріоти України із посиланням на Politico.

За його словами, на саміті Альянсу потрібно приймати рішення щодо України. Буде участь президента Зеленського тим чи іншим чином на нашому саміті в Мадриді”, – сказав Джоане.

За словами заступника генсека, на саміті лідерам країн-членам НАТО доведеться розглянути безліч питань. “І я можу сказати з упевненістю і переконанням, що це насправді буде один з найбільш перетворюючих самітів в історії НАТО. Ми з нетерпінням чекаємо на дуже важливе десятиліття для нас. НАТО – це центральний елемент європейської безпеки”, – підкреслив Джоане.

Відео дня:

Він зазначив, що лідери країн-членів Альянсу ухвалять рішення про значно потужнішу присутність на східному фланзі НАТО від Балтійського до Чорного морів. Також буде ухвалено нову Стратегічну концепцію НАТО. Окремо розглядатимуться питання розширення Альянсу і політики “відкритих дверей”.

Джоане висловив сподівання, що Швеція та Фінляндія приєднаються до НАТО. Саміт глав держав і урядів 30 країн-членів НАТО відбудеться в Іспанії 29-30 червня.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Вже у цьому місяці: Зеленського запросять на саміт НАТО