Вже в Харкові! СБУ на місці – термінове повідомлення. Кремль йде в атаку – загроза для країни!

Працівники СБУ запобігли чотирьом терактам, які хотіли здійснити у Харкові. Цілями зловмисників мали стати церкви УПЦ МП.

Про це повідомили журналісти з посиланням на речницю Служби безпеки України у Харківській області Лілію Домашенко. Вона підтвердила інформацію про це 22 лютого.

Підготовка теракту

Правоохоронці перехопили телефонну розмову щодо підготовки теракту в Харкові. Виконавцем був місцевий житель, а замовником – громадянин Росії.

Про ймовірну загрозу представників Української православної церкви Московського патріархату вже попередили. Причетних до злочину осіб встановлено.

У СБУ здійснюють весь комплекс необхідних дій. Обставини ситуації з’ясовують.

Телефонна розмова

Запис телефонної розмови “злили” у мережу. Харків’янин деякий час “торгувався” зі замовником.

Спершу він не хотів приймати оплату на банківську картку. Потім запропонував картку своєї дружини, бо свої не має.

Далі він зазначив, що за раз не зможе опрацювати чотири локації, лише дві. Наприклад, на Холодній Горі чи “Науковій” щось “кинути”. Згодом виконавець вирішив підключити до справи свого родича.

Чоловік мав розбити скло в церквах, облити їх бензином та підпалити. Поруч – залишити символи з літерами “Н” та “І”. За це харків’янин мав отримати оплату.

Плани щодо Одеси

Наприкінці січня працівники СБУ викрили агента російської розвідки. Він планував здійснити теракти в Одесі.

Раніше цього ж чоловіка спіймали на вербуванні до злочину українців. Згодом стало відомо, що у плани зловмисника входило пошкодження низки пам’ятників, підпал офісів волонтерів та військової частини.

Зазначимо, що у Харківській області готові прийняти жителів із тимчасово окупованих територій. Відповідну заяву зробив Олег Синєгубов.

Про це голова Харківської ОДА повідомив на апаратній нараді 21 лютого. Він зауважив, що таку опцію розглядали ще в суботу, 19 лютого.

Місце для переселенців

За словами Олега Синєгубова, можливість прийняти переселенців з територій тимчасово окупованих Донецької та Луганської областей обговорили з першим заступником голови облдержадміністрації Олександром Скакуном.

“Ви знаєте, в яких умовах ми постійно живемо. Постійно йдуть медійні провокації від країни-агресора щодо можливого вторгнення на територію України”, – заявив Синєгубов.

Він додав, що плани щодо поселення людей будують разом із Харківською мерією. Однак він не уточнив, про які населені пункти чи місця мовиться.

“Ми готові приймати наших людей. Будь ласка, якщо в цьому буде необхідність”, – додав Синєгубов.

Голова облдержадміністрації зауважив, що в місті й області у стані готовності перебувають спецслужби та інші структури. Вони мобілізовані й можуть відреагувати на будь-які сценарії.

Подібну заяву зробили 14 лютого у Львові. Представники духовенства міста поспілкувалися з владою щодо прийому переселенців у випадку повномасштабного вторгнення Росії.

Духівників Львова також запросили на навчання з домедичної допомоги. Дієвою зброєю наставники вірян називають і постійні молитви.

Щодо ситуації взагалом, то 21 лютого путлєр сказав відверто, що не вважає Україну країною й окремим народом. Тому… Зараз питання не в тому, чи буде війна, і чи почнеться вона 23-го лютого. Питання, в якому форматі буде війна. Думаю, що це буде все відразу. I цифрова війна тут буде відігравати важливу роль.

“Визнання” відбулося не тільки в межах підконтрольних територій, а в рамках всієї території Луганщини та Донеччини (у Росії цю свою заяву поки спростували – ред.).

Тому просто зараз нам відкрито сказали, що почалася війна. Орки й московити прямо зараз підуть на Маріуполь та решту територій областей, що підконтрольні Україні.

Блокування морських шляхів просто зараз, більш за все, відновиться і посилиться.

Поки що виглядає це приблизно так. Окаерівці досягли всіх своїх цілей, і змінити це можуть лише самі українці, переставши обирати таких безпорадних політиків.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )