У ці хвилини! Нардепи в шоці, Мосейчук знесла – підступніше вірусу. Шокуюче зізнання, “чекала на це”: був план Б

Новини

Телеведуча найрезонанснішого шоу на 1+1 Наталія Мосейчук оголосила, що стала носієм вірусу Covid-19 у відрядженні.

Наталія Мосейчук написала у своєму Facebook, що навіть таємно чекала, коли перехворіє на коронавірус, щоб виключити страх перед ним.

“Я його чекала і в глибині душі навіть хотіла вже перехворіти і стати володаркою антитіл. Єдине, про що мріяла, щоб вірус застав мене у відпустці або на тижні, коли в ефірі немає “Право на владу”. Але він дійсно підступний. Тому прийшов у самий початок телевізійного сезону проекту”, – каже ведуча.

Вона зізналася, що точно не може сказати, коли саме захворіла – але це було безпосередньо після поїздки.

Телеведуча встигла провести перший ефір шоу Право на владу 28 січня з депутатами та експертами. А вже 29 січня вирушила на ізоляцію.

“Звичайно, у нас вже з весни був план Б: колеги розробили цілу схему на випадок моєї хвороби. Але, коли це сталося насправді, то вірус прийшов не один, а з “помічниками”. Несподівано і без того форс-мажорну ситуацію ускладнили українські політичні інтриги. Ефір вчора міг не відбутися не через COVID-19 у мене, а через депутатів від “Слуги народу”, які обіцяли прийти на ефір і не прийшли. Так що підступніше вірусу – тільки українські політики”, – жартує телеведуча.

Телеведуча виявила коронавірус після поїздки до Вашингтона на інавгурацію Джо Байдена. Як вона повідомляє, у неї проявилися втома, головні болі, пропав запах, і світ став чорно-білим.

Нагадаємо, що від ускладнень від коронавірусу ввечері 28 січня помер російський актор Василь Лановий.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий