У ці хвилини! Разумкова знесли – безвідповідально! Зеленський влупив, “бігає між крапель”: помилка

Новини

Послухала пояснення Дмитра Разумкова про те, чому він не голосував за санкції проти каналів Медведчука. Думаю, це була політична помилка.

Пише у своєму фейсбук пише шеф-редактор новин телеканалу 24 Олена Трибушна.

Далі наводимо позицію без змін:

“Небажання брати на себе відповідальність в такому питанні, від якого залежить, буде чи не буде існувати країна в перспективі – це безвідповідальність.

Намагатись залишитись в образі національного політика, який подобається і вашим і нашим, в ситуації, коли вирішується, бути нації чи не бути – це про те, що твої особисті політичні перспективи для тебе важливіші, ніж перспективи нації.

Хотіти подобатись усім і сподіватись, як колись Кравчук, пробігти між крапельками – неможливо, коли стоїш під зливою з лайна.
Компромісність і вміння знаходити спільну мову з усіма – це нормальна якість для політика. Але неможливо знайти компроміс між тими, хто готовий встати перед ворогом на коліна, і тими, хто хоче ворога на коліна поставити.

Є ситуації, які вимагають визначеності і жорсткості.
І це була саме така.

Не можна подобатись усім в цій країні, розідраній на дві половини через ту саму компромісність, безпринципність і популізм. Доведено діючим президентом вчора. І, сподіваюсь, ним самим усвідомлено.

Деякі ситуації цінні своїми розвилками. Вони дають зрозуміти, куди летить паровоз”, – йдеться у повідомленні.

Послухала пояснення Дмитра Разумкова про те, чому він не голосував за санкції проти каналів Медведчука.

Думаю, це була…

Опубликовано Еленой Трибушной Среда, 3 февраля 2021 г.

Нагадаємо, що напередодні Спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков став єдиним, хто відмовився підтримати санкції Ради національної безпеки проти правої руки Віктора Медведчука Тарас Козак. Зокрема, йдеться й про анулювання ліцензій телеканалів 112, NewsOne і ZIK, які йому належать.

Разумков заявив, що санкції проти каналів Медведчука – це погано. Так він прокоментував свою відмову підписати рішення РНБО.

Спікер ВР вважає, що покарати його можна було за допомогою українського законодавства, не застосовуючи санкцій. За його словами, анулювання ліцензій телеканалів – це погано, незважаючи на те, чиї вони.

“Я утримався. Санкції добре там, де ми не можемо покарати за українським законодавством. А тут все не на місці. І щодо каналів – санкції це погано. Незважаючи на те, чиї вони”, – сказав Разумков.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий