У ці хвилини! У МОЗ шокували – прийняли рішення, вакцинуватимуть в прямому ефірі. Вони заслужили – Браво!

Новини

Вакцинація першої в Україні людини від коронавірусу транслюватиметься в ефірі.

Про це в інтерв’ю “BBC News Україна”, яке було опубліковано 30 січня, сказав головний санлікар, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

На питання журналіста, чи буде будь-який “кастинг”, Ляшко відповів: “З програми імунопрофілактики не потрібно робити шоу”.

“У нас чітко прописано, що першими прищеплюються медичні працівники. Подивимося і звернемося до всіх департаментів охорони здоров’я, кожен в лікарні визначить людину … [Вакцинація] буде під камерами, це завжди відбувається. Будь-який медпрацівник, який надає допомогу хворим COVID-19, є героєм, тому перша вакцинація може бути зроблена кому завгодно. Вони заслужили бути вакцинованими, бути в ефірі “, – сказав він.

Відзначимо, що заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в Facebook заявив, що в лютому Україна в рамках програми COVAX отримає 117 тис. Доз м-РНК вакцини від Pfizer-BioNTech американського виробництва. Паралельно з цим, протягом першого півріччя 2021 року наша країни отримає від 2,2 до 3,7 млн доз вакцини AstraZeneca / Oxford.

“Так! Україна отримала відповідь від COVAX. Уже в лютому Україна отримає: 117 000 доз м-РНК вакцини від Pfizer-BioNTech американського виробництва, яка відразу буде розподілена для вакцинації співробітників лікарень, в яких надають допомогу пацієнтам з COVID-19”, – написав Ляшко.

“Паралельно, протягом першого півріччя, починаючи з лютого, ми зможемо отримати від 2,2 до 3,7 млн ​​доз вакцини AstraZeneca / Oxford для наступних етапів кампанії. І це тільки в рамках механізму COVAX”, – додав санлікар.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий