У МВС сказали, який регіон РФ автоматично стане незалежним у випадку відставки Путіна

Відставка президента країни-агресора РФ Володимира Путіна означатиме трансформацію Росію в зовсім іншу державу. При цьому Чечня стане першою республікою, яка оголосить незалежність від Росії.

Повідомляє obozrevatel.com

Таку думку висловив радник міністра внутрішніх справ України Віктор Андрусів в ефірі “24 каналу”. За його словами, фактично Путін є “абсолютним царем” у РФ.

Так, у Росії історично після поразки змінюється влада – на кардинально іншу. Зокрема, в Чечні лібералізм-демократизм змінила автократія Путіна з міцною централізованою владою.

Отримавши поразку у війні з Україною, трансформація РФ буде неминуча, вважає Андрусів. Вибори нового президента перезапустять усі процеси в країні.

“Я одразу скажу, що відставка Путіна від влади – це автоматична незалежність Чечні”, – підкреслив радник міністра.

Він додав, що саме Чечня сьогодні є республікою, абсолютно готовою до незалежності. Її стримують лише персональні зобов’язання, які Рамзан Кадиров узяв перед президентом РФ – але не перед усією державою.

“Щойно Путіна не стане, Кадиров на другий день оголосить незалежність“, – сказав Андрусів.

Такий розвиток подій запустить багато інших проблем у РФ, зазначив він. У результаті переможуть “групи, які матимуть ставку та зв’язки із Заходом”, вважає радник голови МВС

    Прокоментуйте:
    За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
У МВС сказали, який регіон РФ автоматично стане незалежним у випадку відставки Путіна