“Я б їх підняв і кудись би за океан”: Усик розповів, як би він застосував заклинання з Гаррі Поттера

Український чемпіон за версіями WBA, WBO, IBO і IBF в суперважкій вазі Олександр Усик пофантазував, як у реальному житті застосував би заклинання з Гаррі Поттера. Відповідаючи на жартівливі питання під час інтерв’ю на YouTube-каналі Usyk17 боксер обрав «жертвами» російських злочинців, передають Патріоти України.

«Заклинання, що відчиняє будь-які двері? Я можу сказати, які б зачинив. Я б бункер Путіна зачинив, щоб він ніколи в житті не відкривався і все», — сказав Усик.

Також боксер застосував би заклинання до російських пропагандистів та до самої Росії. «Заклинання, яке скручує язик у трубочку? Якомусь пропагандисту, Соловйову скрутив би — вжух і хай у нього трубочка буде.

Його б лоскотали, а він би завжди посміхався? Хто у них там веселий, хто посміхається багато? Я б так зробив до двох дівчат — на Сімоньяншу і Скабєєву, хай їх хтось лоскоче.

Я б отак росію підняв і кудись би за океан, щоб вони якомога далі від нас були. Десь до Америки, поміж Пуерто-Рико — хай вони там між собою двіж створюють”, — сказав Усик.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN