У ніч на 9 березня російські окупаційні війська обстріляли село Велика Вільшаниця Львівської області. У результаті ворожої атаки житлові будинки були пошкоджені, а дві родини були вбиті у власних помешканнях.  life.akcenty.com.ua

Як повідомляє львівський телеканал NTA, донька однієї з родин, які стали жертвами ракетної атаки, прибула на місце трагедії. Вона втратила батька, матір та чоловіка своєї сестри в одну мить. Жінка збирає особисті речі на місці зруйнованого будинку та розповідає, що її батьки переїхали з міста до села, оскільки вважали, що там буде безпечніше.

“Оля, сестра, подзвонила та каже, що телефонували з поліції та сказали, що нема пів будинку. Коли я приїхала сюди, розбирали завали. Я бачила своїх батьків”, – ледь стримуючи сльози розповіла донька загиблих Ольга.

З двох родин, які постраждали внаслідок трагічної події, залишилися живими лише собаки. Біля однієї з тварин було знайдено тіло її господаря, який сидів поруч з чоловіком. Собаки досі бігають серед руїн, відшукуючи своїх господарів. Одна з них залишається на місці трагедії, охороняючи речі своїх власників. “Це собака моїх мами й тата. Вона лежить на тій ковдрі, якою накривалися мої батьки”, – сказала Ольга.