“Боюсь, що Шольц і Макрон можуть намагатися тиснути на український уряд і Зеленського”-політолог. Можуть запропонувати Україні статус кандидата ЄС в обмін на “мир”: чому це обернеться катастрофою

Якщо Україна погодиться на мир на умовах Шольца-путіна, то вона може припинити своє існування.

Таке побоювання озвучив німецький політолог та експерт з питань Східної Європи Сергій Сумленний. info.politeka.net

“Я боюсь, що Шольц і Макрон можуть намагатися тиснути на український уряд і Зеленського саме з тим, щоб сказати йому: “Дивіться, ми можемо запропонувати кандидатський статус ЄС для України, але нам потрбен мир зараз, бо наше суспсільство втомлене від війни, економіка шаленіє, інфляція 8-11% і наші виборці цього не пробачать”.

Це саме план путіна в тому числі і є. Бо він не може отримати перемогу над Україною на полі бою, але він може намагатися тиснути на український уряд, використовуючи старі уряди, що не хочуть бачити продовження війни і готові закінчити цей конфлікт на будь-яких умовах. А якщо це за рахунок українців – то ще краще.

Відео дня:

Це може бути спроба нав’язати Мінськ-3. І якщо зараз буде припинення вогню, то Україна перетвориться на державу без виходу до моря, і це страшно. Не обов’язково цей сценарій станеться, але про нього треба думати. Якщо це буде спроба з боку Шольца і Макрона то як цьому протистояти? Тому що для України цей сценарій – це кінець, катастрофа і програш війни.

І якщо це так і залишиться з окупованими теріторіями, то України через декілька років може не стати. Тому що росіяни будуть використовувати це як інструмент тиску на Україну. І жодний статус кандидата ЄС не врятує від цього”, – каже Сергій Сумленний.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Боюсь, що Шольц і Макрон можуть намагатися тиснути на український уряд і Зеленського”-політолог. Можуть запропонувати Україні статус кандидата ЄС в обмін на “мир”: чому це обернеться катастрофою