“Я отримала величезне одкровення”: Жінка, яка пережила зупинку серця, розповіла, який вигляд має потойбічний світ

Новини

Жінка, яка пережила зупинку серця, розповіла, яким побачила потойбічний світ і що відчувала там, передають Патріоти України.

Як пише Express, своїми враженнями вона поділилася із Фондом досліджень посмертного досвіду. За словами оповідачки, все почалося з того, що їй стало зле просто на покерному турнірі: це проявлялося у відчутті пітливості, сильному занепокоєнні і тремтінні.

Уже вдома жінка лягла спати і побачила дивний сон. У ньому римляни розпинали Ісуса Христа на хресті, а вона відчувала весь його біль. Незабаром після сновидіння в авторки історії трапився серцевий напад.

“Це почалося з болю в грудях, я трималася за них деякий час. Мені здавалося, що моє серце сильно стислося. Воно немов вискакувало з грудей. Раптом я стала слабкою і замерзла. Сказала, що мені потрібно лягти на підлогу”, – згадала жінка, яка пережила клінічну смерть.

Потім, зазначила вона, відчула “повний спокій, залишаючи цю Землю”. Водночас її по черзі охоплювали хвилі блаженства і болю.

“Я повністю все усвідомлювала, здавалося, що душа була в двох місцях одночасно, що було для мене цікаво, я була поза своїм тілом, але поки ще всередині! Через енергію мені показали, що я – єдине ціле з усім, що є, з усім, що будь-коли, і з усім, що колись буде”, – цитують її слова.

Наприкінці цієї подорожі, стверджує Енн, вона досягла бар’єру, який їй не дозволили перетнути. “Я отримала величезне одкровення, а потім почула гучний хлопок або клацання і повернулася в своє тіло, поплескуючи себе, кричачи: “Я жива, я жива”, – завершила жінка розповідь. Однак учені вважають, що подібні видіння – це не доказ існування потойбічного світу, а лише сплеск активності мозку, що відбувається під час наближення до смерті.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN