“Я таких дітей ще не бачила, я не вірю ”: Львів’янка перемогла ковід і забрала додому доньку

Новини

“Я таких дітей ще не бачила, я не вірю ”: Львів’янка перемогла ковід і забрала додому доньку

Родина священика забрала доньку з лікарні

У Львові породілля, яка поборола коронавірус забрала з лікарні свою доньку. Про це розповіли на порталі ТСН.

Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!

Підписатися

Сім’я священика зі Львова Петра Терлецького, чию дружину Катерину рятували від коронавірусу, забрала додому маленьку доньку, яка народилася під час лікування жінки.

Даша народилася на 28-му тижні вагітності, в той час як її маму лікували від складної форми коронавірусу. Вага дівчинки при народженні становила всього 1 230 грам. Вона також заразилася і медики відразу приступили до її порятунку. У лікарні підкреслили, що вперше виходжували дитину з такою малою вагою при цьому хворого коронавірусом.

“Її стан був важкий, вона дуже боролася за своє життя. Вона сама дихає, має хороший апетит, у неї дозріває мозок, у неї дозрівають очі, вона здорова, може бути під наглядом сім’ї” – кажуть медики.

Мама дівчинки Катерина прзналась, що коли вперше побачила дочку після виписки, то боялася взяти її на руки.

“Я таких дітей ще не бачила, я не могла повірити, що вона моя, головка містилася в долоньку, вона була дуже маленька. Пальчики як сірники ” – сказала Катерина Терлецька.

– Нарешті разом і вдома. Родина львівського священика Петра Терлецького забрала з лікарні свою шосту дитину. Даринка народилася на 28 тижні вагітності в той час, коли її мама боролася з коронавірусом. Перебіг хвороби був настільки тяжким, що лікарі вирішили рятувати окремо породіллю і дитину, що теж інфікувалася.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий