Connect with us

Новини

“Я тобі по поняттями кажу, дон”: Кадиров накричав на Пригожина через здачу Бахмута

Published

on

Глава Чечні Рамзан Кадиров жорстко відповів ватажкові ПВК “Вагнер” Євгену Пригожину, що той зібрався виводити своїх бойовиків з Бахмута 10 травня, передають Патріоти України.

Кадиров записав відеозвернення і заявив, що виручить свого “друга” Пригожина, який попросив у нього підтримки, і відправляє в зону бойових дій свої перші загони.

Кадиров також жорстко поскаржився на Пригожина і зробив йому кілька зауважень, що ватажок “вагнерівців” нібито залишив для його бійців найважчі ділянки фронту.

“Ми готові взяти Бахмут. Решту території ми візьмемо із задоволенням. Те, що Женя (Пригожин) вважає кілометри, які взяв, – це неправда… Він взяв гарне місце, зручне для себе. Інше… складні місця, треба йти. Це останній бій… Я тобі по поняттям кажу, дон! Ти повинен робити те, те і те. З тобою зв’яжуться люди і пояснять, дон!””,- оголосив Кадиров.

Advertisement

Далі Кадиров додав, що Попасну окупували не тільки “вагнерівці”, на чому наполягає Пригожин, але і його “тік-ток” загони.

“Ти сказав, що ви взяли Попасну. Я тобі офіційно заявляю: в Попасній, дон, брали участь ми всі. Ми всі були там і наші загони взяли Попасну. І інші місця, які тобі були погані, потрібно було Братське плече, ти звертався до братів-чеченців”, – сказав він.

Також Кадиров стверджує, що був здивований останнім відео Пригожина, який на тлі десятки трупів своїх найманців кричить про брак боєприпасів.

“Я здивувався, послухавши твоє останнє відео. У нас є сили замінити будь-кого, у кого не витримують нерви”, – відповів Кадиров, уточнивши, що на війну вже нібито виїжджає один ОМОН “Ахмат”, два батальйони і один полк.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement