Як чоловікам вдається уникати домашніх обов’язків

Чоловіки вміють відмовлятися від хатніх обов'язків.

Сьогодні вже нікого не дивує чоловік, який займається домашніми справами, у той час як його дружина може працювати на декількох роботах. Гендерні ролі припинили приймати жорстку форму, і все ж таки деякі чоловіки докладають максимум зусиль, щоб уникнути банальної допомоги під час прибирання. Вони прикриваються фразами, які жінка може сприймати, як зрозумілий факт. Ми вирішили вивчити чоловічі хитрощі, що допомагають їм вправно ухилятися від неприємних для них справ, інформує Ukr.Media.

"Ця справа не для справжнього чоловіка"

Подібну фразу можна почути від "справжнього чоловіка", якого мама з дитинства вчила тому, чим повинен займатися чоловік, а які справи — виключно жіночі. І якщо від чоловіка потрібно зовсім небагато, то від партнерки такий "альфа" буде вимагати виконання обов'язків за списком: приготувати обід на всю родину, випрати, пришити, "звалити" на себе дитину, і додатково — завжди бути позитивною за його присутності. При цьому допомагати такий чоловік у хатніх справах, звичайно, не буде, бо "цього не має бути".

"Так ти й сама впораєшся"

Що цікаво, цю фразу багато жінок сприймають як позитивну — чоловіки настільки впевнені у їх силах, що вирішують навіть не втручатися. Насправді, чоловік майже відверто говорить вам, що його зовсім не цікавить предмет вашої розмови, і він буде просто щасливий, якщо ви відчепитеся та будете займатися, припустимо, нудним намивання вікон, а він займеться тим, що цікавить лише його. Будьте уважними.

"Тобі треба, ти й роби"

З таким чоловіком зіштовхувалися якщо не усі жінки, то напевно більша частина з них. Він зовсім не вимогливий до порядку, його не бентежать гори немитого посуду, він не проти залишити своїй жінці свободу вибору — якщо хоче, нехай миє/пере, він точно не буде займатися такими дурницями. Якщо ви впізнаєте себе у цій ситуації, спробуйте обговорити це питання зі своїм чоловіком — все ж таки ви живете разом, а це означає, що й проблеми у вас спільні.

"Ти винна — не нагадала мені"

Не кожен чоловік готовий розписатися у своїй неправоті, а тому йому потрібен хтось, на кого можна звалити свої помилки. У побутових питаннях під руку потрапляє жінка. Наприклад, ви попросили його купити після роботи продукти, а він просто про це забув. Але, на його думку, ви не маєте права робити йому зауваження, адже "треба було нагадати". Отже, жінці у будь-якому випадку доводиться контролювати свого партнера, навіть у дрібницях, які у свідомості чоловіка не мають великого сенсу.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Як чоловікам вдається уникати домашніх обов’язків