Як дві краплі води: Дівчина випадково знайшла свого двійника та шокувала матір (фото)

У США Амбра з Північної Кароліни та Дженніфер з Техасу познайомилися через онлайн-платформу Twin Strangers, яка допомагає людям знаходити схожих на них. Точний збіг здивував обох, і Амбра, й Дженніфер, яким в той час було 23 і 33 роки, зустрілися на день у Техасі, щоб зробити макіяж і сфотографуватися разом, повідомляють Патріоти України із посиланням на The Mirror.

“Отже, одного разу я прийшла додому з роботи та прочитала про цей сайт Twin Strangers, я просто ввела свої параметри, і ось вона”, — пояснила Дженніфер.

“Я дуже нервувалася, і у мене тремтіли руки, я думала, о Боже, я дійсно збираюся зустрітися з нею”, — сказала Амбра перед зустріччю.

Оговтавшись від шоку, Дженніфер організувала для своєї мами зустріч з Амброю, щоб подивитися, чи зможе вона відрізнити їх одна від одної. Мама дівчини була шокована схожістю дівчат. “Ти – моя донька, Боже мій, ти так схожа на мою доньку”, – сказала здивована мати.

Мама Дженніфер навіть захотіла вивчити родовід Амбри, щоб упевнитися, що вони не родичі. Коментатори в інтернеті погодилися, що дівчат складно відрізнити.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN