Як можна красиво розмістити квіткові горщики, якщо на підвіконні немає місця

Україна

5 кращих способів розмістити горщики з квітами.

Підвіконня — це не єдине місце, придатне для розміщення квіткових горщиків. Буває, їх так багато, що на підвіконні всі не поміщаються. Рослини також можна розставити на полицях, стелажах і спеціальних підставках, які легко поставити в будь-якій частині будинку, інформує Ukr.Media.

Полиці і стелажі

На окремих полицях можна розміщувати різні квіти, головне, щоб вони були не занадто громіздкими. Наприклад, ампельні види, стебла яких витончено звисають вниз, стануть відмінною прикрасою для книжкових полиць.

Якщо ви бажаєте розмістити багато горщиків, використовуйте високий стелаж, головне — враховуйте, що відстань між полицями має обмеження по висоті. З цієї причини для стелажів більше підходять невеликі флораріуми або невисокі види, наприклад, мініатюрні сукуленти.

Підставки на ніжках

Такий варіант підходить для розміщення різних квітів, але особливо добре в них виглядають ампельні види і екземпляри з великою кроною. Вибір підставок дуже різноманітний, тому в магазинах легко знайти високі і низькі, дерев'яні і металеві, розраховані на один горщик й одразу на кілька і т. д.

Купивши кілька поодиноких підставок, можна зробити оригінальну композицію для прикраси спальні або вітальні.

Підвісити кашпо на вікно

Щоб розвантажити підвіконня і не захаращувати кімнату спеціальними конструкціями, закріпіть кілька гачків для квіткових кашпо на стіні, що знаходиться над вікном. Таким способом можна вирощувати ампельні сукуленти. Також для підвісних кашпо підходять в'юнки, такі як плющ.

Якщо закріпити поруч з кашпо кілька спеціальних опор або ниток, стебла квітки почнуть витися навколо них, і у вас вийде незвичайна прикраса для вікна.

Підставка на колесах

Такий варіант найчастіше використовують для громіздких рослин, наприклад, пальм. Коліщатка, прикріплені до основи підставки, роблять її мобільною, тому при необхідності ви легко перемістите важкий горщик в іншу кімнату або просто зрушите його в сторону, щоб провести прибирання.

Вибираючи нестандартне місце для розміщення квіткових горщиків, не забувайте про те, що рослини повинні отримувати достатньо сонячного світла. Тому поряд з квітами, які перебувають далеко від вікон, потрібно ставити додаткові джерела світла, такі як фітолампи.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN