Як не треба виглядати, якщо ви хочете покращити свою кар’єру: корисні поради

Щоб покращити кар'єру, варто не припускатися помилок у зовнішньому вигляді.

Зустрічають за одягом — це справді так, хоча цей фактор і не є головним. Професійні навички та глибокі знання у своїй галузі допомагають досягти неймовірних висот у кар'єрі, проте, на думку психологів, зовнішність відіграє у цьому процесі досить важливу роль: чим вищу посаду обіймає людина, тим краще вона повинна виглядати, оскільки керівні посади передбачають постійні контакти та налагодження зв'язків, а директор компанії і навіть напрямку повинен викликати як мінімум приємне враження. І все ж таки уміння подати себе правильно є не у кожної людини. Часто ми робимо помилки, які лише нам здаються незначними. Сьогодні ми вирішили з'ясувати, яких помилок не можна припускатися, якщо ви претендуєте на підвищення, інформує Ukr.Media.

Ви не стежите за манікюром

У випадку з нігтями є певні крайнощі: занедбаність і зайва увага до своїх рук. У другому випадку ми говоримо про "витвори мистецтва" у вигляді заплутаного дизайну, величезної довжини у неймовірних переливах і всіляких прикрас. Якщо ви взагалі не є шанувальницею нейл-кабінетів, не варто себе мучити, рекомендуємо зупинитися на нігтиках середньої довжини з прозорим або нейтральним відтінком лаку. Руки — обличчя жінки, особливо тієї, яка планує або вже обіймає високу посаду у своїй компанії.

Зухвалий макіяж

Якщо ви не викладаєте на курсах візажу, нарощені вії і химерно вигнуті брови залиште для тематичних вечірок. Робота у офісі не передбачає змагань з оригінальності нанесення гліттера або скульптора. Усе, що вам треба, — приховати недоліки і підкреслити кращі риси обличчя. Так, не усі можуть зробити макіяж на професійному рівні, у цьому разі рекомендуємо пройти короткий курс у школі візажу, де фахівець розбере з вами особливості вашої зовнішності, підбере оптимальну палітру до вашого кольоротипу, після чого готуйтеся отримувати компліменти від колег, а керівництво помітить приємні зміни і, можливо, замислиться над розширенням ваших обов'язків.

Ви не стежите за власним гардеробом

Звичайно, влітку досить проблематично суворо дотримуватися дрес-коду, який часто передбачає щільну спідницю і закриту блузку. Однак, порушуючи встановлені правила, ви ризикуєте викликати у керівництва невдоволення замість думок про ваше підвищення. Повірте, занадто коротка спідниця або занадто прозора блузка не наблизять вас до посади мрії і не допоможуть впоратися із незручностями під час спекотного літа. Сьогодні можна зібрати офісний образ з одягу, зробленого з натуральних матеріалів. Стриманий стильний "лук" допоможе вам набагато більше, ніж ухил у бік зайвої відвертості.

Ваше тіло — предмет мистецтва

Зазвичай, великі компанії говорять відверто, що їх дрес-код не передбачає наявність татуювань на відкритих частинах тіла співробітників. На жаль, якою б якісною не була робота на вашому тілі, отримати керівну посаду за наявності різноманітних малюнків на ньому практично неможливо. Нерідко трапляється таке, що компанії замовчують цей момент, однак під час роботи ви будете отримувати недвозначні натяки щодо зв'язку між вашими тату і серйозним підвищенням. Однак ця тенденція з кожним наступним роком стає дедалі слабшою, тому цілком можливо, що незабаром наявність татуювань вже не буде такою серйозною перешкодою на шляху до посади мрії.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Як не треба виглядати, якщо ви хочете покращити свою кар’єру: корисні поради