Connect with us

Новини

Як прогнати мух вдома і на вулиці: хитрий літній лайфхак

Літо принадне своїм теплом і смачними дарами, як ягоди, фрукти та овочі. Але разом з тим у теплий сезон доводиться боротися і з великою кількістю неприємних комах. Зокрема, з мухами, які теж не проти поласувати соковитими літніми плодами, тому залітають в оселі і кружляють на вулиці, злітаючись на запах.

Але як позбутись мух біля себе? OBOZREVATEL дізнався про простий лайфхак, який віднадить набридливих комах.

Для того, щоби виготовити ефективний відлякувач, знадобляться:

  • щільний прозорий пластиковий пакет, накраще підійде варіант для заморожування продуктів;
  • вода;
  • монети – в ідеалі мідні або забарвлені у мідний колір.

Пакет необхідно наповнити водою і на дно покласти кілька монеток. Цей пакет потрібно ретельно перев’язати і підвісити у місці, звідки треба прогнати мух.

Цей лайфхак спрацьовує через нелюбов набридливих комах до блиску. Їх дратуватимуть бліки води, сполучені із блиском монет.

Advertisement

Також можна розставити у місці, де ви плануєте проводити свій час, саморобні пастки для мух. Щоби виготовити таку, розріжте пластикову пляшку навпіл упоперек. У нижню частину налийте підсолоджену цукром воду, солодкий чай чи фруктовий сік, а потім вставте у неї перевернутий догори дригом верхню частину – так, щоби горлечко пляшки дивилось униз. Мухи, оси та інші комахи зможуть проникнути у таку пастку, щоби поласувати солодким, а от вибратись із неї буде уже не так просто. Щоби позбутись плодових мушок, потрібно зробити таку ж пастку, але з вужчим горлечком. Наприклад, вставити у неї воронку, скручену з паперу.

Прокоментуйте:
Advertisement