Як реагувати, якщо колишній після розриву відносин турбує дзвінками чи повідомленнями

Навіщо колишній пише в соцмережах.

Спроби зрозуміти, які думки рояться у чоловіка в голові, як правило, не приводять до єдиного знаменника. Суцільно й поруч зустрічаються ситуації, коли після розриву колишній коханий починає допікати дзвінками, іноді подарунками, або повідомленнями, наприклад, в соцмережах. Здавалося б, все зрозуміло, рішення розійтися було прийнято, але що ж змушує його писати або дзвонити?

Найдивовижніше, що всі чоловіки, як ніби змовившись, діють за однаковою схемою. Як же реагувати на таку поведінку? Які причини?

Хоче переконатися, що правильно вчинив

Більшість чоловіків, після ейфорії від відчуття свободи, починають нудьгувати і замислюватися, а як же там колишня без нього поживає. Причому, не факт, що він хоче повернутися, просто, так би мовити, цікавість заграла, інформує Ukr.Media.

Хоче зрозуміти, чи залишилися до нього почуття

Він же такий добрий, як же не потішити самолюбство!? Кожному хочеться почути тугу в голосі, або побачити «печальку» крізь рядки. Ось, мовляв, кусай тепер лікті від того, що втратила такого мачо! В даній ситуації простий ігнор буде найкращим способом утерти ніс такому кавалеру.

Не може прийняти факт того, що жінці добре і без нього

Дивним чином, як тільки чоловік дізнається, що його колишня знову почала сміятися, відвідувати людні місця і просто насолоджуватися заново життям, він вмикає в собі інстинкт мисливця та власника. Як же так, вона без нього може бути щасливою!? Але ж так не повинно бути!

Стало нудно

Нові відносини вже не такі яскраві, нинішня панночка вже не викликає такого дикого захвату. З ким би побалакати? А чи не написати колишній? Дивно, але дуже часто чоловіком рухає цікавість саме від нудьги. І в такий момент вони навіть не замислюються, що, можливо, на них ще таять образу і подібні переживання недоречні.

Хоче похвалитися своїми досягненнями та перемогами

Коли чоловік хоче довести, що його дама серця втратила любов всього її життя і бажає викликати співчуття, він може почати писати чи телефонувати, щоб якби між рядків згадати про свої досягнення в роботі, або на любовному поприщі. Нічого, крім усмішки такі повідомлення викликати не повинні, бо спрямовані лише на те, щоб зробити боляче.

Яка б не була причина того, що колишній пише, результат один — він думає про жінку і сумує. Сміливо можна поставити собі плюсик. Якщо він не може прийняти ситуацію, то це лише комплімент пані. Отже, почуття до неї ще живі. Хоча чи потрібно це тепер, ось у чому питання. Приймати подібний діалог, чи ні — залежить від ситуації, яка призвела до розставання. Необхідно тверезо розібрати по поличках, чого жінка в цей момент хоче. Якщо вона не готова до нових потрясінь, то краще проігнорувати і не відповідати на повідомлення або дзвінки. Ну, а можливо, їй необхідний легкий флірт, а колишній є непоганим варіантом — чому б і ні!?

Одним словом, перш ніж йти на контакт, потрібно згадати досконально всі причини розставання і свої почуття і емоції. А потім — або вміло скористатися ситуацією на свою користь, або не повертатися до даної людини навіть у листуванні.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Як реагувати, якщо колишній після розриву відносин турбує дзвінками чи повідомленнями