Як виглядають бункери, у яких ховається Путін: опозиціонер розповів про цілі підземні міста хазяїна Кремля

Російський президент Володимир Путін боїться за власне життя, тож активно розбудовував систему підземних бункерів для себе. Під землею диктатор набудував цілі міста з палацами, де облаштовані системи автономного очищення повітря, автономної подачі води, обладнано медичні пункти та лікарні.

Про це розповів російський опозиціонер Геннадій Гудков в ефірі телемарафону. За його словами, у підземних “містах” російського диктатора можуть знайти прихисток на кілька років десятки тисяч людей.

Гудков стверджує, що за наказом Путіна в Росії збудовано величезну систему підземних бункерів, що здатні вмістити десятки тисяч людей. “Міста” під землею споряджені автономним очищенням повітря, автономною подачею води та лікарнями.

“Секретні бункери – це не бункери, а цілі підземні міста. Мені розповідали давно, не вірив, навіть хотілося туди потрапити. Це підземне місто, величезна гігантська порожнеча у землі на великій глибині. Ледь там не з електротранспортом, бо там не дійдеш пішки. Ось там підземне місто на кілька десятків тисяч людей, що розташоване на глибині скельних порід”, – розповів Гудков.

За словами опозиціонера, згадані підземні міста існують у кількох місцях, приміром, у Геленджику та під Москвою. Звідти божевільний диктатор зможе продовжувати управління військами навіть у разі ядерного вибуху.

“Бункери, які поряд із Москвою, з’єднані. Там є підземне метро, є пункт ведення ядерної війни на глибині 150-170 метрів, ну може бути на глибині 200 метрів типу бетонного такого гігантського виду яйця, підвішеного на амортизаторах, щоб у разі ядерного вибуху зберігав свою функціональну здатність управління військами. У палаці в Геленджику є бункер прямо всередині скелі “, – зазначив Гудков.

Він наголосив, що масштаби підземних сховищ Путіна такі, що можуть на кілька років прихистити десятки тисяч людей.

“Звичайно, всі ці бункери існують, вони досить укріплені, там є система автономного очищення повітря, автономної подачі води, якісь захисні механізми, там обладнані медичні пункти, лікарні. Тобто це такі собі підземні селища, які здатні захистити на роки десятки тисяч людей”, – запевнив Гудков.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN