Як залишитися привабливою для коханого у тривалих відносинах: корисні поради

У тривалих відносинах можна залишатися привабливою для чоловіка.

Навіть у найміцнішій парі може виникнути відчуття, що один із партнерів припинив викликати такі ж яскраві емоції, як це було раніше, на самому початку відносин. Виникає питання — чи можна залишитися бажаною для людини, яка знає про вас все? Ми підкажемо вам кілька способів, інформує Ukr.Media.

Як ви дивитеся на вашого чоловіка

Дуже часто жінці достатньо одного погляду, щоб висловити ставлення до партнера. Чоловіки це чудово відчувають. Подумайте, як ви дивитеся на свою другу половинку? Чи світяться ваші очі? Чи може він прочитати у них захоплення? Згадайте, як це було на самому початку відносин, коли ви не могли відірватися одне від одного. Спробуйте відновити ті емоції, які вас запалюють.

Не забувайте фліртувати

Звичайно, легше за все фліртувати з красенем у барі, ніж з майже спорідненою душею, яка ходить вдома у спортивних штанях. Однак не поспішайте розчаровуватись. Залиште чоловікові грайливу записку на його столі, увімкніть фантазію, нехай "гаряче" листування стане одним із способів розпалити пристрасть у вашій парі.

Експериментуйте

Коли ви разом вже досить довго, чоловік стає сміливішим і одного разу може навіть запропонувати вам подивитися еротичний фільм. Зазвичай, подібна пропозиція зустрічає бурхливу реакцію з боку жінки, причому не завжди позитивну. Не поспішайте відмовлятися, якщо вам не вистачає вогника, шукайте будь-які способи знову запалити відносини, а для цього експерименти є просто необхідними.

Залишайтеся собою у будь-якій ситуації

Часта проблема одружених жінок — втрата інтересів. Чоловіки закохуються у жінок, які горять своєю справою або хобі, вони відчувають у них життєву енергію. Але, зазвичай, усе змінюється, варто лише жінці створити родину. Спробуйте знайти компроміс між власними захопленнями і побутовими справами, адже найстрашніше — перетворитися на тінь самої себе.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Як залишитися привабливою для коханого у тривалих відносинах: корисні поради