“Як же боляче”: зупинилося серце народної артистки України, яка віддала сцені 60 років

На сцені театру Лідію Бєлозєрову завжди приваблювали образи жінок, обдарованих великою життєвою силою і сильним характером.

Померла радянська, українська актриса кіно, театру і ТБ Лідія Олексіївна Білозерова. Про це повідомили у Вінницькому академічному музично-драматичному театрі, де народна артистка України служила.

“Як же боляче писати і говорити, що наш театр зазнав страшної втрати. Пішла в інший світ народна артистка України, майстер сцени і улюблениця тисячі глядачів Лідія Олексіївна Білозерова. Майже 60 років на сцені, 50 з яких служила у Вінницькому театрі”, — йдеться в повідомленні.

На сцені театру Лідію Бєлозєрову завжди приваблювали образи жінок, обдарованих великою життєвою силою. Серед них: Мона, Наталка Полтавка, Мірандоліна, Циганка Аза, Одарка, Голда, Ханума, Дульська, Любов Федорівна, Мраселіна, Вронська, Мавра, Бобренчиха, Альба і т. д.

Лідія Білозерова народилася 31 березня 1945 року в Херсоні. У 1968-му закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва імені Карпенка-Карого.

Екранний дебют – 1971 рік, Парася, головна роль, у водевілі “Веселі Жабокричі”. 1972-й – “Пропала грамота” по Гоголю, після – “Дід лівого крайнього”, “Прості турботи”, “За все тобі дякую”, “Повернення Мухтара” та інші.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN