Як змінилися відносини Польщі та України після падіння ракети: у Дуди дали відповідь

Голова Бюро міжнародної політики при президенті Польщі Якуб Кумох дав коментар щодо того, чи змінилися стосунки між Варшавою та Києвом після інциденту з ракетою.

Так, Кумох відповів, що ніякої підвищеної напруги між сторонами не було і запевнив, що також не було різких обмінів між президентами країн.

“На Польщу не напали. У Польщі стався трагічний випадок. Звичайно, вина лежить на Росії, оскільки вона тероризує Україну”, – наголосив Кумох в ефірі Polsat News.

Нагадаємо, українські експерти вже працюють на місці падіння ракети у Польщі

Як повідомляв Кумох, напередодні українська сторона попросила надати доступ до розслідування.

Президент Польщі Анжей Дуда поділився кадрами з місця події та вкотре запевнив, що інцидент стався внаслідок нещасного випадку.

Також нагадаємо, що, за словами Дуди, представники України можуть ознайомитися з розслідуванням падіння ракети у Польщі, але не брати участь у ньому.

У свою чергу генерал польської армії Роман Полко заявив, що на тлі падіння ракет у селі Пшеводув Варшава має посилити безпеку повітряного простору. Зокрема, Польща має встановити системи протиповітряної оборони на території України.

“Це має бути закриття смуги повітряного простору, що виходить на територію України, та створення системи ППО. Ми не можемо допустити, щоб польські громадяни гинули”, – наголосив військовий.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN