Як зробити своє життя кращим — корисні правила від фен-шуй

Як правильно влаштувати своє життя по фен-шуй.

Якщо вірити східному вченню фен-шуй, успіх і щастя людини багато в чому залежать від того, що її оточує. Експерти розкажуть вам, що потрібно для того, щоб удача не обходила вас стороною, інформує Ukr.Media.

Існує безліч корисних правил фен-шуй для будинку. Східне вчення допоможе підібрати правильні і корисні рослини для дому, зробити прибирання з максимальною енергетичною користю. Важливо пам'ятати, що щастя починається з базових речей.

Намагайтеся жити серед багатих і успішних людей

У світі існує багато неблагополучних і розвинених районів. Якщо вам не байдужа власна доля, то краще жити ближче до того місця, де вам буде комфортніше. Наприклад, якщо відносно успішна людина захоче сильно заощадити, переїхавши в бідний район міста, її справи можуть різко піти на спад. Експерти кажуть, що це через те, що енергія процвітання в цьому місці не підживлює її мотивацію та амбіції. Тому при можливості краще переїжджати з неблагополучних районів або прагнути їх облагородити, зробити безпечнішими і краще спільно.

Вільна циркуляція енергії

Тут слід зауважити два важливих аспекти, пов'язані з енергією Ці і її вільною циркуляцією. Бажано, щоб сам будинок не перебував в оточенні інших будинків. У фен-шуй вважається, що енергія переходить з водою і повітрям. Якщо будинки нагромаджені один на одного, привести енергетику в порядок стає складніше.

Те ж саме стосується і внутрішнього оздоблення будинку. Розміщення меблів повинне бути вільним. Не потрібно ставити посередині кімнат багато зайвого. Центр повинен залишатися вільним.

Навколо будинку, де ви живете, повинно бути більше зелені або води. В міських джунглях знайти місце, в якому енергія Ці була б повністю вільною, дуже складно, але можна вибирати ті райони, де є трохи зелені або ставок, а також намагатися озеленити під'їзди або майданчик перед будинком.

В офісах краще вибирати робоче місце де-небудь ближче до середини. Якщо ви будете перебувати в центрі приміщення, вам частіше посміхатиметься удача. У вас буде більше клієнтів, вас частіше будуть відвідувати хороші ідеї.

Вид з вікна

Перевантаженість і сильно жвава вулиця можуть нашкодити вашій вдачі та енергетиці. У фен-шуй є одне правило, якого варто дотримуватися жителям мегаполісів. У квартирі буде менше щастя, якщо вікна виходять на смітник, зруйновані будівлі, жваві перехрестя. Вид з вікна повинен бути як можна кращим і приємнішим. У такому разі покращиться циркуляція фінансових потоків, буде краще здоров'я і настрій.

Корисно, коли вид з вікна містить в собі гармонійне поєднання води, рослинності, великий вільний простір, красу і порядок. Ну а якщо вид з вікна залишає бажати кращого? У такому разі варто декорувати саме вікно згідно фен-шуй, лаконічно і зі смаком, нейтралізувавши надмірний негатив зовнішнього світу.

Неординарність важлива

Вибирайте життя в незвичайних містах, на незвичайних вулицях, в будинках з незвичайним і яскравим виглядом. Все екстраординарне приваблює більше творчої та позитивної енергетики.

Люди з глибинки завжди тягнуться до міста, де більше можливостей, де можна поселитися в новій атмосфері. Люди з міста шукають ще більш просунуте місце для життя — інше, більш яскраве і незвичайне місто. Це абсолютно нормально, адже унікальна для нас обстановка — це шлях розвитку.

Правильно облаштовувати свій будинок

Цей пункт можна розтягнути на сотні підпунктів, але важливо лише зазначити все найнеобхідніше. По-перше, уникайте наявності зайвих речей у будинку, якими ви не користуєтеся. Весь мотлох треба викидати або продавати, але не залишати порошитися без будь-якої потреби. Це змушує позитивну енергію в будинку змінюватися на застійну негативну, яка погіршує настрій, позбавляє нас удачі та здоров'я.

Тримайте в чистоті житлове приміщення. Ваш дім — ваша фортеця. Не потрібно доводити фортецю до стану старезної старої халупи. Якщо ви підтримуватиме чистоту, вам завжди буде посміхатися фортуна.

Намагайтеся під час ремонту вибирати правильне забарвлення. Стіни мають бути світліші підлоги. Бажано уникати монотонності і «подібності» всього інтер'єру. Також корисно буде вибирати меблі з округленими кутами, аби менше сваритися з близькими.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Як зробити своє життя кращим — корисні правила від фен-шуй