Як звільнити руки, якщо вас зв’язали стяжкою, блогер показав лайфхак, з яким впорається навіть дитина

Як звільнити руки від пластикової стяжки.

Шанувальник страйкболу прославився на TikTok завдяки професійному лайфхаку. Блогер показав, як за допомогою декількох рухів і звичайних шнурків звільнити руки від стяжки. Тепер у його глядачів на одну фобію менше, інформує Ukr.Media.

Хлопець, відомий в соцмережах під ніком Black Winter Airsoft, захоплюється страйкболом і веде канали на декількох платформах, включаючи YouTube, Instagram і ТікТок.

Контент Black Winter Airsoft головним чином присвячений страйкбольній зброї, яка в асортименті представлена в його соцмережах. Однак найбільш пізнавальний контент блогер залишає для своїх підписників у TikTok, і один з роликів зробив його знаменитим. На кадрах блогер пояснив, як звільнити руки від пластикової стяжки.

Це кріпильний виріб, як правило, застосовується для зв'язування електричних проводів, але в деяких країнах навіть поліцейські використовують його в якості наручників.

Щоб позбутися від стяжки, блогер рекомендує підписникам згадати закони фізики, а саме шкільний урок про силу тертя. На відео хлопець бере шнурок одного зі своїх черевиків і проводить його під пластикову стрічку.

Black Winter Airsoft пов'язує кінець першого шнурка з другим, вільним, а потім за допомогою руху ніг починає перетирати стяжку. Пластик рветься швидше, ніж можна було подумати, правда, шнурки при цьому теж рвуться.

Освоїти лайфхак повною мірою допоможе відео.

В коментарях хлопець уточнив, що використовував звичайні нейлонові шнурки.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Як звільнити руки, якщо вас зв’язали стяжкою, блогер показав лайфхак, з яким впорається навіть дитина