Connect with us

Новини

Яка ж біда! В Одесу після потопу на Херсонщині приплив цілий будинок, море стає звалищем. Відео

Published

on

До берегів Одеси Чорним морем прибило цілий будинок, який знесло течією на Херсонщині. Окрім того, там уже можна помітити безліч інших речей, серед яких меблі, побутові прилади, тіла тварин –  море буквально перетворюється на сміттєзвалище.

Відповідні фото та відео публікують Telegram-канали. Наслідки російського екоциду на півдяні України фіксують прикордонники. Зазначається, що через засмічення у морі починається мор риб (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини)news.obozrevatel.com

Значну небезпеку становить і те, що, окрім іншого, вода несе міни та боєприпаси. Громадян закликали не нехтувати власною безпекою та, при виявленні небезпечних предметів, звертатися до компетентних служб.

В Одесу після потопу на Херсонщині приплив цілий будинок, море стає звалищем. Відео

Нагадаємо: напередодні на одному з одеських пляжів знайшли залишки вуличного туалету, який також принесло течією. Окрім того, вода почала викидати там побутові прилади, меблі, газові балони та безліч інших речей.

Також жителі затопленого Херсона повідомляють про те, що вода затопила вигрібні ями і цілі райони опинилися у фекаліях. За словами херсонців, масштаби катастрофи набагато більші, ніж ті, про які заявляє місцева влада

Advertisement

Жителька Херсона закликала публічно говорити про цю проблему, щоб люди знали про небезпеку, яка таїться у воді на вулицях. Також вона заявила, що йдеться про величезну кількість затоплених будинків, а не про одну тисячу, як говорила місцева влада. За її словами, найбільше від затоплення постраждали райони, розташовані у прибережній зоні.

Прокоментуйте:
Advertisement