Які обручки будуть ідеальними для шлюбу

Україна

Критерії вибору обручок.

Не так далекі ті часи, коли обручки вибирати не доводилося — просто не було з чого вибирати. Обидва кільця — і для нареченого, і для нареченої повинні були відповідати наступним критеріям: однакові по дизайну, різного розміру, виконані із золота, інформує Ukr.Media.

Сьогодні ж нареченим надана широка можливість у виборі весільних кілець. Їх можна вигравіювати, можна замовити з іншого цінного металу; можна віддати перевагу як гладким кільцям, так і з візерунками. І необов'язково, щоб візерунки на кільцях були однаковими: кожен може отримати те кільце, яке його більше влаштовує, і в якому йому комфортніше.

Першими відмовилися від стандартних кілець голлівудські зірки. Причина була проста: зоряним парам пропонувалися прикраси в наборі разом з браслетами, кольє (нареченим сережки) та інші прикраси, виконані в одному стилі. Нареченим з Голлівуду така тенденція була не до вподоби, і вони стали відмовлятися від таких «комплексних наборів». А далі й інші нареченої стали більш «примхливими», і стали просити женихів прислухатися до їхньої думки.

З мільярдів (не менше) обручок вони шукали на прилавках салонів, ломбардів, ювелірних магазинів ті самі «непрості прикраси», які з однаковим задоволенням будуть носити обоє, і які зроблять їх щасливими на все життя.

Як вибирати обручки

Перше, про що треба пам'ятати при покупці кілець — це те, що вам тепер їх носити щодня на все життя. Це знак того, що прикраса має бути зручною у носінні. А крім усього іншого, вона повинна якось вписуватися в загальний дизайн вашого образу. Наприклад, хтось віддає перевагу носити запонки, і треба якось зробити так, щоб вони співвідносилися з кільцем.

Жінки це питання вирішують простіше: якщо автомобіль не відповідає сумочці — його беруть і міняють. Що поробиш — такі сучасні жінки: маленькі, тендітні, а запити великі.

Розмір

Коли вибираєте кільце — обов'язково згадайте, що до вечора пальці можуть набрякати, — неприємне відчуття. Тому вибирати кільце впритул за розміром пальця не варто: дайте кільцю вільну посадку на пів міліметра внутрішньої окружності.

Бюджет

Всі ювелірні вироби мають свою ціну: береться вартість одного грама дорогоцінного металу, при наявності каменя враховуємо і його вартість. Все підсумовуємо — і маємо приблизну ціну виробу. Ну, а тепер дивіться на свої можливості: яку частину весільного бюджету можна витратити на обручки.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN