Яковина назвав “межу мрій” російської армії: “Про походи на Київ зараз у Москві ніхто не говорить”

Український журналіст Іван Яковина назвав причини того, що захоплення багатьох українських міст окупантам стало неможливим.

Політичний оглядач Іван Яковіна зрозумів ситуацію з планами Кремля, озвучивши той можливий максимум, на який вони розраховують в Україні. Український журналіст Іван Яковіна вважає, що протитанкової зброї у ВСУ так багато, що намагатися просуватися нашою територією танками з боку ворога було б нерозумно. dialog.ua

Дізнатися думку Івана Яковини щодо того, чому Путін вже відмовився від думки захопити Київ і на що він розраховує, можна, подивившись відео на YouTube.

“Про які танкові кидки можна говорити, коли у кожного українського солдата, умовно кажучи, по два Javelin або два NLAW за спиною. Звичайно, танки в такій війні стають жирними та бажаними цілями для будь-якого піхотинця. Саме тому про походи на Київ, про танкове клині на Одесу зараз навіть у Москві практично ніхто не говорить. Усі розуміють. Що не дійдуть. Це нереально”, – висловив свою експертну думку щодо ситуації з протитанковим озброєнням в Україні політичний оглядач.

Після цього Іван Яковіна додав: “Межа мрій російської армії зараз – це захоплення Слов’янська і Краматорська, та й то у найкращому разі через кілька місяців війни. Західні поставки вже зараз зірвали початкові плани РФ щодо використання її значної переваги в бронетехніці. Фактично ця перевага зведена нанівець завдяки західним постачанням ось цих самих Javelin, NLAW та їх аналогів”.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Яковина назвав “межу мрій” російської армії: “Про походи на Київ зараз у Москві ніхто не говорить”