Якщо чесно, то виходячи заміж, я наївно вважала, що в особі свекрухи знайду другу маму! Але не склалися у мене стосунки зі свекрухою, бо у моїх батьків немає грошей, немає зв’язків, немає впливу

Якщо чесно, то виходячи заміж, я наївно вважала, що в особі свекрухи знайду другу маму. Але, на жаль не знайшла.

Як тільки відбули весілля, почалися будні. Спочатку вона мовчала, в наше життя не лізла.

Через три місяці після нашого весілля почалося: допоможи, зроби. Чоловік кидав мене і цілими днями пропадав у свекрухи, будуючи дім для молодшого брата.

Ми ж жили в знімній квартирі. Коли ж я чекала дитинку і з моторошним токсикозом ледве стояла на ногах, чоловік продовжував їздити до свекрухи, будувати братові будинок.

Я мовчала, адже ніби як нам обіцяли віддати стару споруду, точніше побудовані стіни 15 років тому. Які не були оформлені і, щоб туди в’їхати, потрібно було вкласти купу грошей, хоча б для ремонту.

У підсумку я народила. З квартири нас попросили і ми переїхали жити до моїми батькам. Коли моєму синові виповнилося п’ять місяців, до моїх батьків приїхали моя сестра з донькою, чоловіком і величезною собакою.

Повоювавши з його батьками, ми беремо кредит, купуємо диван, купуємо унітаз і ванну, проводимо каналізацію і в’їжджаємо в будинок. Нема нічого.

Навіть столу немає. Сяк-так спорудили з дощок мийку і стіл. І стали жити. Свекруха так і продовжувала тягнути чоловіка на будівництво для молодшого. Тут я вже стала лаятися. Оскільки ми з дитиною, брат навіть не одружений.

Нам ніхто не допомагає. Нам і часу немає, так як чоловік на тій будові. Ні, мені не треба від них нічого.

Єдине, чого я просила від чоловіка, щоб він перестав ходити на ту будівництво, а почав робити вдома ремонт сам. Нехай без допомоги батьків. Впораємося самі.

Один раз я влаштувала зовсім скандал і не пустила чоловіка допомагати.

Так ми стали поганими. А то, що у нас сім’я – і що? Подумаєш, що у нас маленька дитина. Нам не можна навіть було виїхати в вихідний день в ліс. Тут же були образи, що чоловік не приїхав на будівництво.

Мало того, брат чоловіка приходив до нас в гості і обзивав циганами і злиднями. Після цього, я зі сльозами благала чоловіка почати робити ремонт у нас, перестати робити в тій хаті.

Але, варто було його мамі зателефонувати, поскаржитися на головний біль, як чоловік тут же втік і допомагав.

За весь час свекруха жодного разу нам не допомагала. Тільки одні докори були, що я погано одягаю дитину, що купую йому погані речі, іграшки.

А ви підсумку: всі речі, які залишилися від мого сина, вона заховала, а потім стала одягати на дитину брата чоловіка. Коли його брат вирішив одружитися, я і дізналася чому до мене таке ставлення.

У моїх батьків немає грошей, немає зв’язків, немає впливу. Єдине майно – квартира, в якій вони живуть.

Його ж брат одружився на багатій дівчині. У батьків кілька будинків, квартир і багато грошей. Так свекруха, готова на все.

Невже не можна ставитися до дітей однаково?

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Якщо чесно, то виходячи заміж, я наївно вважала, що в особі свекрухи знайду другу маму! Але не склалися у мене стосунки зі свекрухою, бо у моїх батьків немає грошей, немає зв’язків, немає впливу