Якщо градусник розбuвся, ось що nотрібно робити. Ця порада врятувала багато людей від біди!

Розбитий ртутний градусник – проблема, яка викликає паніку навіть у дорослих. Багато людей не знають,  як правильно зібрати ртуть  і осколки термометра, щоб не завдати шкоди собі та своїм близьким. Сьогодні наша редакція поділиться з тобою головними правилами, які потрібно дотримуватися, щоб не отруїтися ртутними випарами.

1. Виведи всіх з приміщення, де розбився градусник, не забудь про домашніх тварин. 2. Скористайся кондиціонером, щоб знизити температуру в кімнаті до 16-18 градусів. 3. Щільно закрий двері в кімнату і відкрий всі вікна. 4. Переконайся, що ртуті немає на одязі або взутті.

5. Одягни гумові рукавички і медичну маску. 6. Приготуй скляну банку з кришкою (саме в неї ти будеш збирати ртуть). Не забудь наповнити банку водою.

7. Збери кульки ртуті за допомогою спринцівки або шприца і помісти їх в банку з водою. Якщо на підлозі залишилися дрібні шматочки скла, збери їх за допомогою поролонової губки або мокрої газети.

В кінці всієї процедури по збору ртуті необхідно двічі вимити підлогу розчином відбілювача, який містить хлор. На 1 літр води використовуй 1 столову ложку відбілювача. Підлогу потрібно мити таким чином 2 рази в тиждень протягом місяця. Ні в якому разі не можна викидати банку із зібраною ртуттю, її слід віднести до спеціалізованих установ, якщо такі є в твоєму місті.

Не забудь поділитися з друзями цією статтею – вони будуть вдячні!

Джерело poradnytsya.info

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Якщо градусник розбuвся, ось що nотрібно робити. Ця порада врятувала багато людей від біди!