Connect with us

Новини

Якщо Путіну так хочеться бачити солдатів НАТО: У Конгрес США внесли резолюцію про використання американської армії в Україні

США можуть відправити своїх військових на допомогу Збройним Силам України. Відповідну резолюцію 1 травня внесли до Конгресу. Таку резолюцію вніс конгресмен-республіканець Адам Кінзінгер, передають Патріоти України.

Він зазначив, що американських військових слід відправити в Україну, якщо президент Росії Володимир Путін посилить війну.

Що відомо про резолюцію

“Документ передбачає дозвіл на використання військової сили для захисту союзників США у відповідь сценарію, за яким Росія використовує хімічну, біологічну або ядерну зброю проти України”, – йдеться у повідомленні.

Тобто, якщо таку резолюцію схвалять, то США відправлять в Україну свою армію у тому разі, якщо Росія використає хімічну, біологічну або ядерну зброю. Кінзінгер наголосив, що ця резолюція стала б червоною лінією для Кремля. Він зазначив, що США мають підтвердити, що підтримують людей, які прагнуть свободи й твердо протистоять авторитаризму. Вашингтон повинен вжити заходів, щоб зупинити вбивства та катування мирних українців.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement