Connect with us

Новини

“Якщо розвалиться Росія, ми всі загинемо”: Лукашенко заговорив про “найгірше” і поскаржився на НАТО

Published

on

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенкозаговорив про розвал Росії. Водночас він поскаржився, що Захід намагається ввести його “в оману”, а НАТО “демонструє силу”.

Про це диктатор заявив 27 червня в Мінську під час церемонії вручення генеральських погонів. “Моя позиція: якщо розвалиться Росія, ми залишимося під уламками, всі загинемо“, – сказав він.

За словами Лукашенка, “найстрашнішим” було б, якби “смутою” в Росії “миттєво скористалися” б на Заході.

Крім того, самопроголошений лідер заявив, що в історії Білорусі та всього світу настав “складний період”, і “загроза глобального конфлікту ніколи не була такою близькою, як сьогодні”.

Advertisement

“Нас намагаються ввести в оману про реальні плани Заходу. Ми виразно бачимо нову хвилю розширення НАТО та безпрецедентне нарощування потенціалу країн – членів альянсу в регіоні, у тому числі в безпосередній близькості від наших кордонів. Демонстрація за демонстрацією – демонстрація сили”, – поскаржився Лукашенко.

Диктатор також стверджує, що “майже щодня” білоруські прикордонники нібито фіксують “провокації на держкордоні в країн-сусідів: від підкидання тіл до зальотів безпілотників”.

Прокоментуйте:
Advertisement