“Якщо така розумна, то лікуй сама!”: молодого українця не стало в реанімації, родичі звинуватили лікарів
Зараз за справу взялася поліція і розслідує дії медиків. Якщо провину лікарів доведуть – їм загрожує до 3 років за гратами.

У Рівненській області 25-річний чоловік відчув себе погано. Хворого госпіталізували, проте через 18 днів він помер у реанімації. Рідні чоловіки звинуватили медиків у неналежній допомозі та звернулися до поліції. Деталі повідомили в ТСН.
Ілля відчув себе погано 1 січня 2022 року. За словами дружини хлопця, у нього почалися спочатку судоми по всьому тілу, нудота, паморочилася голова. Приїхала “швидка”, яка також діагностувала дуже високий тиск.У лікарні хлопця оглянула чергова лікар, але з профільних медиків нікого не викликала. Всі хотіли святкувати Новий рік, а не лікувати хворого.


“Замість того щоб збивати тиск, то його під руки поволокли з п’ятого поверху. Привезли на приймальне відділення, йому ставало все гірше. Лікар приймального підійшла до нього тільки раз. Коли моя невістка кричала: “Робіть щось! Лікар їй відповіла: Якщо така розумна, то лікуй сама!”- каже мати покійного Світлана Панасюк.

Він півтори години чекав, коли йому зроблять МРТ. Весь цей час Ілля мучився від болю і просив допомоги, але ніхто навіть не дав йому знеболююче.


Родичі також просили лікарів допомогти, а ті нічого не робили у відповідь. У підсумку на МРТ з’ясувалося, що у Іллі стався крововилив в мозок і його терміново помістили в реанімацію.

Вранці лікар сказала, що Ілля в медикаментозному сні, хоча він впав у кому. У такому стані він пробув 18 днів, а потім помер.

Зараз за справу взялася поліція і розслідує дії медиків. Якщо провину лікарів доведуть – їм загрожує до 3 років за гратами.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )