“Якщо ви будете постачати зброю, я ОСОБИСТО цілитиму по росії”- Яценюк – американцям в ефірі CNN

Кремль розпочав нову гру за своїми звичними правилами – погрожувати, тестувати кожного західного лідера та чекати, коли Захід відступить

Грою у хто перший моргне назвав чергове кремлівське брязкання зброєю Арсеній Яценюк. Але ми повинні продовжувати боротися, наголосив голова КБФ, прем’єр-міністр України 2014-2016 років в ефірі CNN.

“Путін розпочав із західним світом нову гру “хто першим моргне” – Захід чи автократична Росія. Та ми не маємо права “кліпати очима”. Ми маємо боротися. Захід не може відступити, він може тільки рухатися вперед у захисті свободи”, – каже експрем’єр.

Арсеній Яценюк наголосив, що Путін вчергове почав брязкати зброєю в намаганні зупинити західний світ від надання Україні важкого озброєння.

“Моє звернення до західного світу: давайте зробимо це разом – переможемо у цій праведній війні. Давайте підтримаємо свободу в Європі та у світі. Не бійтеся Путіна, адже це його звичний наратив – погрожувати, тестувати кожного західного лідера та чекати, коли Захід відступить”, – підкреслив голова КБФ.

Він наголосив, що Путін “хоче злякати українців і намагається посіяти розлад у західному світі”.

“Він сказав західному світу: “Якщо ви будете постачати зброю, я цілитиму в нові об’єкти”. Але він і так постійно це робить”, – зауважив Яценюк.

Голова КБФ вкотре закликав західні країни поставляти ще більше зброї Україні.

“Тож що більше ви підтримуватимете українське військо, що більше зброї ви нам поставите, – то менше шансів у Путіна буде перемогти у цій війні. Жорстокій, агресивній, несправедливій війні проти українського народу. Не бійтеся”, – звернувся Арсеній Яценюк до західних партнерів.

Джерело

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN