“Якщо завалиться Росія, то під цими уламками наше місце”: Лукашенко несподівано заговорив про розпад ОДКБ

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко раптово вирішив поміркувати про подальшу долю держави-терориста Росії та країн Організації договору колективної безпеки. Останні, на його думку, опиняться “під уламками”, якщо РФ програє війну і розвалиться.

Про це нелегітимний білоруський лідер заявив під час засіданні ради колективної безпеки ОДКБ у Єревані, де озвучив пріоритети головування Білорусії в організації у 2023 році. Він вважає, що якщо РФ отримає поразку у нинішній війні, то організація припинить своє існування, повідомило російське видання “РІА Новини”.

“Останнім часом у ЗМІ розвивається теза: доля ОДКБ залежить від “операції” Російської Федерації в Україні. Якщо Росія переможе, ОДКБ житиме; якщо, не дай Боже, не переможе, ОДКБ існувати не буде. І в наших країнах теж багато гарячих голів почали обговорювати цю проблему”, – зазначив Лукашенко.

“Відчуваю, що ми дійшли єдиної думки: якщо, не дай Боже, впаде Росія, то під цими уламками – наше місце”, – видав Лукашенко.

Після цього він поспішив зауважити, що, звичайно, “ніхто нікуди не впаде”, а ОДКБ існуватиме, і закликав країни до єдності.

Нагадаємо: раніше білоруський опозиціонер, радник Світлани Тихановської, Франак Вячорка заявив, що у Білорусі деякі чиновники та бізнесмени почали зв’язуватися з опозицією. Це сталося після того, як Україна почала показувати впевнені перемоги на полі бою у війні, яку розпочала Росія. Зокрема, звільняти південні міста від окупаційних російських військ.

“Чиновники та лукашенківські бізнесмени почали шукати з нами контакт. Вони розуміють, що якщо програє Путін, то програє і Лукашенко. А це означає, що треба шукати шляхи відходу. Рятуватися з корабля”, – сказав опозиціонер.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN