Японські вчені дослідили, які навантаження можуть скоротити, а які продовжити життя

Щоденні інтенсивні тренування негативно впливають на тривалість життя.

Аналізуючи дані про тривалість життя японських професійних артистів, дослідники з Токійського технологічного інституту (Tokyo Tech) виявили, що актори кабукі, відомі своїми енергійними рухами, несподівано мали більш коротку тривалість життя у порівнянні з іншими виконавцями традиційних мистецтв, які ведуть сидячий спосіб життя, інформує Ukr.Media.

Отримані дані свідчать про те, що пов'язані з роботою важкі фізичні вправи протягом усього життя не обов'язково можуть продовжити тривалість життя.

Часті фізичні вправи часто рекламуються як ключ до довгого і здорового життя. Але лише деякі дослідження порівнюють тривалість життя між тими, хто активно займається фізичними вправами, і тими, хто веде в основному сидячий спосіб життя в результаті своєї діяльності протягом усього життя.

Дослідження

Вчені порівняли тривалість життя чотирьох груп японських виконавців традиційного мистецтва, вивчивши дані 699 професійних художників-чоловіків, як живих, так і мертвих, чиї записи про народження і смерть загальнодоступні. Вони висунули гіпотезу, що актори кабукі будуть жити довше завдяки фізичній активності високого рівня, пов'язаній з їх театральними виставами, у порівнянні з практикуючими Садо, Ракуго і Нагаутой, які, як відомо, виконують чайні церемонії, розповідають комічні історії і грають на музичних інструментах.

Результати

Вони виявили, що, всупереч очікуванням, тривалість життя акторів кабукі була коротшою, ніж в інших трьох типів артистів.

Вчені стверджують, що однією з причин скорочення тривалості життя кабукі є надмірне тренування на витривалість. Інша причина може полягати в тому, що в минулому актори кабукі часто наносили на обличчя свинець, який несе значний ризик для здоров'я. Використання якого було заборонено в Японії тільки в 1934 році.

Необхідна подальша робота для оцінки оптимального обсягу вправ для захисту здоров'я.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Японські вчені дослідили, які навантаження можуть скоротити, а які продовжити життя