Яцeнюка огoлосили в рoзшук. Здивyєтесь, за щo

Шоу-бізнес

Яценюка оголосили в розшук.

Здивуєтесь, за що.

Деталі:

Міністерство внутрішніх справ (МВС) країни-агресора росії оголосило колишнього прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка в розшук.

Про це свідчать дані бази МВС, пише в неділю, 1 лютого, російське пропагандистське видання Аргументы и Факты.

Причиною вказано кримінальну справу, порушену стосовно Яценюка. При цьому його статус позначений як переоголошений у розшук.

У 2023 році Слідчий комітет росії заочно висунув трьом колишнім українським чиновникам, серед яких був і Яценюк, обвинувачення в нібито злочинах, пов’язаних з антитерористичною операцією (АТО) на Донбасі.

У березні 2017 року міський суд міста Єсентуки (Ставропольський край, росія) заочно заарештував Яценюка за нібито участь в збройному угрупованні.

Рішення російського суду про свій заочний арешт Арсеній Яценюк назвав «свідченням абсурду і неадекватності російської влади».

У Міністерстві закордонних справ висловили обурення рішенням російського суду, назвавши звинувачення елементом гібридної війни, які не мають нічого спільного ні з реальністю, ні зі здоровим глуздом.

У вересні 2015 року голова Слідчого комітету росії Олександр Бастрикін заявив, що Яценюк «воював» проти російських військовослужбовців у Чечні в 1994—1995 роках.

Арсеній Яценюк був міністром економіки (2005−2006), головою Верховної Ради (2007−2008), міністром закордонних справ (2007) та двічі прем’єр-міністром України (2014, 2014−2016).

Джерело

Рейтинг статті