Є два варіанти завершення війни в Україні, Путін може вибрати легший, – Маломуж

Війна РФ проти України може стати затяжною. Але якщо українські сили почнуть потужно підтискати окупантів, то диктатор Володимир Путін, ймовірно, погодиться повернутися до переговорного процесу на адекватних умовах, передають Патріоти України.

Як передає “Сегодня”, таку думку висловив керівник Служби зовнішньої розвідки України у 2005-2010 роках, генерал Микола Маломуж. За його словами, зараз є два реальні сценарії.

“Перший – те, що ми зараз нарощуємо всі сили, особливо за рахунок нового озброєння та проводимо спеціальні операції, потужно тиснемо супротивника до кордонів і вони самі вийдуть за ці рубежі. І тому для збереження режиму Путін може вийти на переговорний процес на допустимі для України умовах”, – говорить Маломуж.

У такому разі, вважає генерал, війна може бути закінчена, але питання Криму та Донбасу певний час залишатимуться “за дужками” і вирішуватимуться вже за участю світової спільноти.

Відео дня:

“Другий етап чи інша позиція, коли ми не погоджуємось на умови Путіна, які він нам диктує, вони будуть не прийнятними. А Путін, відповідно, вирішить, що в цей момент він програє, і стратегічно – перед суспільством Росії не може показати нічого, і програє політично, економічно, оборонно на перспективу перед Заходом. Тому орієнтуватиметься на затяжну війну”, – каже Маломуж.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Є два варіанти завершення війни в Україні, Путін може вибрати легший, – Маломуж