“Є хто? Стріляти почну!”: мародер із “другої армії світу” похвалився, як “віджимає” у мирних українців телефони та ложки. Аудіоперехоплення

Російський воєнний злочинець, якого відправили воювати в Україну, похвалився дружині, як йому подобається мародерствувати в українських будинках. Він розповів, що забирає ложки та телефони, у той час, як його товариші по службі нібито соромляться.

Відповідну телефонну розмову окупанта з дружиною перехопило Головне управління розвідки Міністерства оборони України та оприлюднило його на своєму каналі в Telegram. Він навіть посміявся з тих росіян, які не грабують українців.

“У них ще совісті не вистачає у кого-небудь щось забрати, мене відправляють. Я на початку там говорив “Так-так, добрий день, ось мені ваш телефон, добрий день-добрий день, давай сюди нах*й. Так а що, у вас ложки за*баті є, ложки теж забираю, ось машина, ключі де? І все…”, – розповів злочинець.

Мародер похвалився тим, що погрожує мешканцям населених пунктів України розпочати стрілянину, якщо вони не відчинять двері. Також він заявив, що хоче ще більше награбованих телефонів і що красти йому подобається.

Відео дня:

“Я там просто до будинку підходжу, стукаю. Є хто? Я зараз стріляти почну – так-так, всі виходимо. Треба було набрати телефонів ще більше. Я тільки собі “замутив” телефон. У мене ох**ний Huawei. Коли у смак увійшов, мені так сподобалося. Просто заходиш у будь-який будинок. Так, добрий день. Виходьте, будь ласка. Я щось візьму”, – хвалиться росіянин мародерствами в Україні.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Є хто? Стріляти почну!”: мародер із “другої армії світу” похвалився, як “віджимає” у мирних українців телефони та ложки. Аудіоперехоплення