Є шанс на зміну позиції Ізраїлю щодо військової допомоги: посол України про лідируючі позиції блоку Нетаньягу на виборах

Посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук вважає, що нині є передумови для того, щоб позиція країни в питанні постачання озброєння для української армії, яка бореться з повномасштабним російським вторгненням, змінилася. Такі передумови пов’язані з тим, що блок експрем’єра Беньяміна Нетаньягу зможе сформувати наступну коаліцію.

Як зазначив дипломат в інтерв’ю “Інтерфакс Україна”, Нетаньягу у передвиборній кампанії заявив, що розгляне можливість перегляду політики Ізраїлю щодо зброї для ЗСУ.

“Безумовно, політичною мовою це нічого конкретного не означає, але є певні передумови для того, щоб ця позиція змінилася. І я хочу вірити, що нам разом вдасться її змінити”, – сказав Корнійчук.

За його словами, блок експрем’єра может отримати до 65 мандатів зі 120, однак остаточні результати виборів в Ізраїлі будуть відомі лише після вихідних.

Тобто, як зазначив дипломат, наскільки активно буде тривати співпраця в урядом Нетаньягу щодо військово-технічної співпраці, стане відомо вже після того, як його буде сформовано.

Водночас посол запевнив, що Україна працюватиме з будь-якою політичною силою в Ізраїлі, яку буде обрано законним і правовим способом. Також він висловив переконання, тщо Нетаньягу  перегляне свої відносини з російським диктатором Володимиром Путіним, оскільки він є токсичним для більшості політичних лідерів.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN