Connect with us

Україна

Єфросініна жорстко пройшлася по Бузовій, яка влаштувала піар у Донецьку

Published

on

Відома українська телеведуча Маша Єфросініна відреагувала на нещодавню витівку російської блогерки, співачки та ведучої Олі Бузової – та приїхала до окупованого Росією Донецька з нібито гуманітарною місією. За фактом скандальна зірка просто красувалася перед камерами та розповідала про те, що “поки хтось говорить, вона робить”.

Єфросініна переконана, що Бузова, як і інші псевдопатріоти країни-агресорки, після перемоги України в терористичній війні, будуть дуже голосно та лицемірно каятися за свої дії. Такими роздумами телеведуча поділилася у своїх InstaStories.

Єфросініна висміяла той факт, що Бузова навіть не спромоглася вивчити текст для спілкування з журналістами, а тому говорила досить нескладно, прислухаючись до підказок збоку.

“Отже, в Донецьку гундить Ольчик. Привезла камери і вантажівку з коробками. Привезла дядьку-підказника і невивчений текст… Знаєте, про що я думаю, дивлячись на цих випердишей медіапропаганди? Про те думаю, де зараз купити той протиблювотний засіб, який зможе подіяти, коли при розвалі режиму РФ, вони всі почнуть каятись? Коли потече блеяння “нас змусили”, “у нас не було вибору”, “ми завжди любили український народ і просимо у нього прощення за все”, – висловилася українська телезірка .

Єфросініна зазначила, що якби такі люди, як Бузова, за якою стежить багатомільйонна російська аудиторія, після 24 лютого висловилися проти війни та засудили дії Кремля, багато громадян країни-терористки переглянули б свої погляди.

Advertisement

“Я на початку війни порахувала, якби хоча б 20 із них зі своїми десятками мільйонів аудиторії закликали своїх підписників виступати проти війни, то загалом вони охопили б понад 200 млн людей… А вони що? Фу, б**ть” – підкреслила Єфросініна .

Прокоментуйте:
Advertisement